top of page

Past Events 

WhatsApp Image 2023-09-19 at 18.57.25.jpeg

DAYANMA NOKTASI / FULCRUMJune 2023  

Ahu Akgün, Altay Tuz, Çağrı Saray, Elçin Acun, Elvan Ekren, Mert Çağıl Türkay, Okyanus Çağrı Çamcı, Ömer Emre Yavuz, Sadık Arı, Seçkin Tercan, Volkan Kızıltunç, Yasemin Kalaycı

 

NOKS Art Space ile KOLİ Art Space ortak mekan kullanma kararı almalarının hemen ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni sanat mekanı Feshane, Art İstanbul'da bir araya geliyorlar.

 

306653111_1933351876871020_1715686053050112987_n.png

FRESHDecember 2022  

Ahmet Tarık Duman, Ebrar Kılınç, Ender Can, Esra Fıstık,
İmran Caner, İrem Ekim Demir, M. Tahir Akkurt, 
Sema Ceylan, Sinejan Elif Kuşhan, Ulvi Göktürk Çetin, Yaren Merve Düzgün, Zeynep Dildar Gürcan

Curators: Mert Çağıl Türkay & Volkan Kızıltunç

Küratörlüğünü Mert Çağıl Türkay ve Volkan Kızıltunç’un üstlendiği ‘’FRESH’’ sergisi, 10 Aralık 2022 ile 08 Ocak 2023 tarihleri arasında “ NOKS Art Space’de izlenebilir.

 

10 Aralık- 8 Ocak 2023

 

FRESH, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nde
öğrenimine devam eden öğrencilerin birbirleri arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek, değişen ve
dönüşen kavramlar ışığındaki sanat üretimlerini ve görünürlüklerini artırmak, çağdaş sanat ortamı
ile kurumsal olmayan organik ilişkilerini geliştirmeyi amaçlayan bir sergidir. Atölye çalışmaları ve projelere ev sahipliği yapan bağımsız bir sanat mekanı olan NOKS, FRESH sergisiyle işbirliğine açık, deneysel üretim yöntemleri üzerine çalışan genç sanatçıların yeni yönelimleri denedikleri bir laboratuar haline dönüşüyor. FRESH sanatçıların imgeye olan güncel yaklaşımları ve yerleştirmeleri
eşliğinde fotoğrafın geleneksel yapısını kıran yorumlarıyla izleyiciyi farklı sergileme biçimleri ile
yenilikçi bir yolculuğa davet ediyor ve fotoğrafı, salt bir perspektiften ziyade etrafında gezilebilen, temas edilebilen, gözlemlenen bir deneyim unsuru haline getirmeye çalışıyor.

304815476_1925185567687651_7975839692243045951_n.jpeg

MAHALLA FESTIVAL NOKS ART SPACE PALIMSEST VIDEO ART SELECTION, September  2022  

 

Elçin Acun, Mert Çağıl Türkay, Sami Baruh, Yasemin Kalaycı, Volkan Kızıltunç

Parallel to the 17th Istanbul Art Biennial, we are pleased to invite you to the upcoming Mahalla Festival taking place under the title Palimpsest in the former Greek Primary School in Kurtuluş, Istanbul

The title, Palimpsest, originally denotes a piece of writing material on which the original writing has been erased to make room for later writing. However, traces of the overwritten texts remain.

This paleographic phenomenon will inspire the artists of the Mahalla Festival 2022. They will be concerned with the use of resources in a comprehensive way: in terms of ecological, economic, political, social and communal memory culture.

The festival kicks-off at the former Kurtuluş Greek Elementary School with lively interactive activities. The exhibition in the historic building in Kurtuluş accompanies a series of events. The focus of the activities is the cooperation of the artists and their communication and togetherness with the residents of the quarter.

Teraryum.jpg

TERRARIUM December 2021  

Group Exhibition of Eyal Agivayev, Lihi Binyamin, Keren Zaltz, Youval Hai, Ilan Carmi, Eldad Menuchin, Tamar Nissim, Aya Nitzan, Naama Rona, Orit Bertini Shavit, Gilad Bar Shalev, Davi Barell, Ronit Porat 

Curator: Keren Zaltz

Indie Photography Group Gallery had opened the exhibition “Reflex” in their space in Tel Aviv in 2019 organised by NOKS art Space, Istanbul. The exhibition had been consisting of photography and video works of 7 visual artists from Turkey. In consequence of their collaboration project between INDIE and NOKS, Indie is now participating to ONE Akaretler: The Independent Artists Open Space Exhibitions with the exhibition “Terrarium” with 13 photographers and video artists from Israel.

 

Indie Photography Group Gallery, Tel Aviv

 

Indie Photography Group Gallery (a registered Non-Profit Organization) was founded in 2010 by a group of visual artists to provide an artistic platform for young and established contemporary artists in the medium of Photography and Video Art. Indie aims to promote and broaden the discourse on Photography in Israel, without any dependency on financial and commercial issues that could affect the process of the artwork. Indie photography group gallery has 12 members that operates the gallery in south Tel-aviv. In 2019 the gallery established an award given once every two years to an artist working in the medium of photography.

Terrarium 

 

Terrarium is a sealable glass container containing soil and plants, it produces a closed ecosystem that does not require human treatment or intervention. The terrarium regulates nature, embraces it in a closed capsule that is opened only for maintenance purposes. It is nourished by artificial light, and stands isolated on a shelf, far from nature.The photographs and videos in the exhibition show an attempt to produce processes of order, regimentation and meaning within nature.  Humans try to decode nature, control their environment and subordinate it to their will, and nature in turn can revolt and react. The works, like the terrarium, do not allow direct contact and leave sculpted pieces that operate as a closed system for the observing person.

 

Visiting Days and Hours:

 

ONE Akaretler: The Independent Artists Open Space Event can be seen between 09:00 - 21:00 hours between monday to friday and between 10:00 - 21:00 on saturdays and sundays.

 

Address:

 

Akaretler Row Houses, Nr: 37-39, Akaretler, Besiktas, Istanbul

 

Teraryum exhibition has been realising in collaboration with  NOKS ART Space, Istanbul and Indie Photography Group Gallery, Tel Aviv with the support of Art ISRAEL.

readingroom2021kasseltsmall.jpg

READING ROOM 2
KASSEL DUMMY AWARD 2022 SHORTLISTED BOOKSDecember 2021 

 
“Kassel Photobook Festivali tarafından bu sene 10.su verilecek olan KASSEL MAKET KİTAP ÖDÜLÜ için 32 farklı ülkeden gönderilen 226 kitap arasından finalist olarak seçilen 52 biricik kitabı keşfetmeniz için sizleri bekliyoruz. Çağdaş fotoğrafın bağımsız dolaşım biçimi olan FOTOĞRAF KİTABI alanında tanık olacağınız yeni hikaye biçimleri ve taze bakışlar ile, sizleri keşfedeceğiniz farklı bir sergiye davet ediyoruz. “Türkiye’de ikinci kez NOKS Art Space’te gerçekleştirilecek olan OKUMA ODASI 2 / READING ROOM 2, sergisinde Kassel Maket Kitap Ödülüne 32 farklı ülkeden gönderilen 226 kitap arasından jüri tarafından seçilen 52 tanesi görülebilir. 

Poster_2.png

RUPTURE!
SAMİ BARUH, March 2021 
 
NOKS Art Space, pandemi dolayısıyla açılışının ertelenmesinden tam 1 sene sonra, sanatçı ve elektronik müzik prodüktörü Sami Baruh’un video ve fotoğraf çalışmalarından oluşan ilk kişisel sergisi “KAYIŞ KOPTU!” ya ev sahipliği yapıyor.
 
Sami Baruh, kuşaktan kuşağa aktarılan aile mesleği olan teneke kutu imalatçılığını, yaklaşık yarım asırdır hiç değişmeyen çalışma biçimini, aynı yerde bir ömür geçiren işçileri ve imalathaneyi; fotoğraf, video ve ses gibi farklı disiplinleri kullanarak belgeliyor. Atölyede geçirdiği zaman içerisinde manuel makineleri, onları seri bir şekilde çalıştırmakla yükümlü işçileri sessiz bir gözlemci gibi kaydeden Baruh, sergi açılışı esnasında gerçekleştireceği  ve endüstriyel gürültüyü yorumladığı canlı performansı ile izleyicileri gürültüye tanıklık etmeye davet ediyor. 

READING ROOM, November 2020 

 

Reading Room / KASSEL DUMMY AWARD 2020 Shortlist Books Exhibition as the first exhibition of 2020 after the pantemic had started. The Exhibition is being realised in collaboration with Kassel Photobook Festival, Istanbul Photobook Festival and Mas Printing House, İstanbul.

Screen Shot 2020-10-23 at 14.17.52.png

KERNEL PANIC, September 2019

 

Duo Exhibition of Burak Dikilitaş and Cenkhan Aksoy in NOKS

kernel-panik-ig-slide-optional-as-04.jpg
56567383_993433117529572_392908742871482

BOOK MARKET, FOTO WIEN 

March 2019

Festival Participation of NOKS Books to Foto Wien

Screen Shot 2019-03-21 at 5.38.37 PM.png

MEKANIN METAFİZİĞİ,

February 2019  

Solo Exhibition of Erkan Öznur

Şiiri ve kısa hikayeyi, “Zihin heykelleri “olarak tanımladığı eserlerinde bir araç olarak kullanan sanatçı "Mekanın Metafiziği sergisinde izleyiciyi aktif olarak bu yaratım sürecine katılabileceği zihinsel bir yolculuğa çıkarıyor.
 
Sanatçının SAHA destegiyle gittigi Kolombiya
Bogota’daki Flora Ars + Nature misafir sanatçı programında gerçekleştirdiği işlerinin bir seçkisinden oluşan "Mekanın Metafiziği” sergisi 07 Nisan- 21 Nisan 2019 tarihleri arasında NOKS Bağımsız Sanat Alanında izlenebilir.

İçinde yaşadığımız bu sonsuz boşluktaki dünyayı insanoğlu nasıl şekillendirdi? Mekanı yaratan madde mi yoksa maddeye bakan gözlerin ardındaki bilgi mi? Yazarın ve hikaye anlatıcısının metin ile zihinde sınırsız mekanlar yaratma sevdası ile boşluğu çamurla dolduran geleneksel heykeltraşın sevdası aynı şey değil midir?
 
Sanatçı “Metanın metafiziği “isimli kişisel sergisinde bu soruların ışığı altında kısa metinler ve basit objeler kullanarak, seyircinin zihninde yeni gerçekliklere ve genişleyen mekanlara kapılar aralıyor. Sanatsal üretiminin öznesini yazı sanatı ve heykel sanatının ortaklaşa paylaştığı alanlarda gezinen bir seyyah olan tanımlayan sanatçının üretiminin kaynağında heykel sanatının ilk sorunsalı olan boşlukla ilişkisi yatıyor. Şiiri ve kısa hikayeyi, “Zihin heykelleri “olarak tanımladığı bu eserlerinde bir araç kullanarak sanatçı izleyiciyi aktif olarak bu yaratım sürecine katılabileceği zihinsel bir yolculuğa çıkarıyor.
 

WhatsApp Image 2023-03-15 at 22.24.19.jpeg

INTERTWINED / UNRAVELEDMarch 2023  

Luciana Abait, Zeynep Abes, Jorin Bossen, Gul Cagin, Joe Davidson, David Leapman, and the Durden & Ray Collective

Curator: Gül Çağın & Jorin Bossen

NOKS Art Space ile Los Angeles, California merkezli bir artist run space olan
Durden & Ray Gallery’in sergi değişimi işbirliğinin ikinci ayağında gerçekleşen” İç İçe Geçmiş / Çözülmüş” Sergisi LA merkezli 6 Sanatçı ve kolektifin işlerini bir araya getiriyor.

 

185th March- 9th April 2023

Sergi değişim işbirliğinin ilk bölümü olan ve 14 Ocak-11 Şubat 2023 arasında Durden & Ray Gallery’nin LA’deki mekanında gerçekleşen SEER / SEEN sergisinde Durden & Ray Gallery’den 5 sanatçıya NOKS Art Space adına sanatçı Volkan Kızıltunç eşlik etmişti. İşbirliğinin ikinci sergisi olan “İç İçe Geçmiş / Çözülmüş” sergisinde ise Luciana Abait, Zeynep Abes, Jorin Bossen,
Gul Cagin, Joe Davidson, David Leapman, ve the Durden ve Ray Kolektifinin işleri görülebilir. Küratörlüğünü Jorin Bossen ve Gul Cagin’ın yaptığı sergi 18 Mart ile 9 Nisan 2023 tarihleri arasında NOKS Art Space’te izlenebilir.

refleks_of_plumbob_sergi_afisi_yeni (1).jpg

REFLEX OF PLUMBOBApril 2022  

Solo Exhibition of Yasemin Kalaycı

Curator: Melis Bektaş

A Reflex for Life in the Face of Today's Livability and Future Possibilities

 

Yasemin Kalaycı's "Plumbob Reflex" exhibition, curated by Melis Bektaş, will be opened at NOKS Art Space as part of "Senkron Simultaneous Video Exhibitions" on April 15 - 30, 2022!

 

15th April- 30th April 2022

In this series of multi-channel video installations produced based on the concept of the self, we see the body in a virtual world, adopting the space it is in as an ordinary space and fulfilling its routine needs regardless of where it is. The body starts to do the daily chores starting in the morning and continues the life cycle in the rational world within the digital environment. The character, who is trying to experience repetitions that are not surprising even in an alternative world, has redefined its own truth and adapted itself to this new reality.

 

Where creating and maintaining reflexes is a condition necessary for the continuation of life, the Plumbob Reflex develops as it is connected with affective science, mood, and movement. This reflex is not a diagnosis nor a system. The Plumbob Reflex, which stresses the blurry line between the new and the old, creates a reflex of life in the face of nostalgia, the livability of today and the possibilities of the future, all at the same time. With a different representation of movement and mood in each video, you can follow the series of reflections that will be familiar to everyone, through our methods of finding and maintaining our normal state even in extraordinary situations

Ekran Resmi 2021-12-20 15.59.39.png

BEING THERE, December 2021  

Solo Exhibition of Simon Wachsmuth

Being There – Presence and Reverberation

 

NOKS Art Space is proud to present conceptual artist Simon Wachsmuth, with his exhibition “Being There – Presence and Reverberation.”

 

22.12.2021 - 16.01.2022 

„Every space and place sounds and resounds, every living body and being vibrates, and every kind of material, object and surface has acoustic properties“. * 

The exhibition Being There presents the sounds from 4 different film works by Simon Wachsmuth. The films were shot in four countries, in Iran, Turkey, South Korea and India, between 2007 and 2016. Being There is a dematerialised exhibition as the existing visual component of the films is being withheld from the audience. By presenting only the soundtrack of image based works, the exhibition seeks to give the audience the opportunity to sense places and spaces by hearing. 

 

Being There invites the audience to speculate on the general properties of something which is partly missing. Following the echo of the images the audience is invited to reflect upon the situational and relational aspects of sound and listening. To complete the thematic focus of the exhibition, another sound work will be shown that addresses the potential of the imagination in the process of creating and viewing images.

IRAN- Where we were then, where we are now?

 

TURKEY- Parabasis

 

SOUTH KOREA- As Matter Stands

 

INDIA- Master of the Nets
 

NOKS.jpg

ONE AKARETLER, December 2021  

Group Exhibition of Beste Erener, Elif Öner, Elvan Ekren, Evrim Kavcar, Fatma Çiftçi, İnsel İnal and Volkan Kızıltunç.

NOKS Art Space 5 sanatçı ve 1 sanatçı ikilisinin işleriyle ONE Akaretler: Bağımsız  Sanatçılar için Açık Alan sergilerine katılıyor. Beste Erener, Elif Öner & Evrim Kavcar,  Elvan Ekren, Fatma Çiftçi, İnsel İnal, ve Volkan Kızıltunç’un işlerinden oluşan sergi 20  Aralık 2021 ile 05 Ocak 2022 arasında “ ONE Akaretler” bünyesinde Sıra Evler’de  izlenebilir. 

ONE Akaretler: Bağımsız Sanatçılar için Açık Alan: Bağımsız olarak çalışan çağdaş sanatçılar  için açık bir mekandır. Akaretler Sıra Evler’de gerçekleşecek olan etkinlik bağımsız sanatçıların  multi disipliner üretimlerini, koleksiyonerler, küratörler, kültür ve sanat enstitüleri ve  sanatseverler ile her sene belirli bir tema etrafında bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. 

Visiting Days and Hours:

 

ONE Akaretler: The Independent Artists Open Space Event can be seen between 09:00 - 21:00 hours between monday to friday and between 10:00 - 21:00 on saturdays and sundays.

 

Address:

 

Akaretler Row Houses, Nr: 37-39, Akaretler, Besiktas, Istanbul

TRANSITION poster (1).jpg

TRANSITION, April 2021 

Group Exhibition of Ayça Telgeren, Çağrı Saray, Özlem Şimşek and Volkan Kızıltunç

Senkron “Eş Zamanlı Video Sergileri”  kapsamında NOKS Art Space’te açılacak olan Geçiş / Transition sergisinde Ayça Telgeren, Çağrı Saray, Özlem Şimşek ve Volkan Kızıltunç’un video işleri 15-30 Nisan 2021 tarihleri arasında görülebilir.

 

Geçiş; zamanın, hareketin  doğasının ve yaşamının kırılganlığının “öz”ünün ortaya çıktığı bulanık bir alandır. Hareketli görüntü ise durağan kareler ile ”mumyalanan” geçmişi, şimdiki zaman haline gelen sayısız “gelecek zaman kipine” taşıyarak varlığını devam ettirir. Geçmiş ile gelecek arasında kalan Geçiş/Transition anı, zamanın aynı anda hem yokluğunun hem de varlığının bir kaydıdır. Akhilleus kaplumbağayı yakalayıp geçtiğinde değişen şey,  kaplumbağa, Akhilleus ve ikisi arasındaki mesafeyi kapsayan geçiş zamanının durumudur. Akhilleus ne zaman kaplumbağanın geçmiş olduğu bir noktaya varsa, önünde hâlâ aşması gereken bir mesafe kalmış olacaktır. Bu nedenle Zenon paradoksu ortaya çıkar, Akhilleus kaplumbağayı hiçbir zaman geçemez ve Geçiş / Transition anı, zamanın ne A ne de B olduğu o aşılamaz  paradoksun  ta kendisi olur.

 

Sergi gün ve saatleri: 15 Nisan -30 Nisan 2021 tarihleri arasında her çarşamba, perşembe ve cuma günleri saat 13:00-18:00 arasında açıktır.

WEBINAR, November 2020 

 

Webinar / Sanat ile Başa Çıkma: Step İstanbul Kapsamında Halka Sanat Projesi, NOKS Art Space, Paper Street Co ve Incomplit bir Online Panel gerçekleştirdiler.

126837155_1467544056785140_2396512503308

I'NOT NOSTALJIK, YOU ARE NOSTALGIC, November 2019

 

Duo Exhibition of Mathilde Denize  and July Ancel organised in collaboration of PISTON in NOKS

pistonposter.jpg

REFLEX, July 2019
 
Group Exhibition of Coşkun Aşar, Elçin Acun, Mert Çağıl Türkay, Merve Seçkin, Seçkin, Tercan, Sevinj Yusifova, Volkan Kızıltunç in Tel Aviv, ISRAEL in collaboration with Indie Photography Group Gallery

Mert Poster SON.jpg

SNACK February 2019  

Solo Exhibition of MertÇağıl Türkay

Curator: Seçkin Tercan

Mert Çağıl Türkay’ın toplumsal cinsiyet pratiklerinin inşasını parodileştirici bir biçimde ortaya koyan fotoğraf ve video işlerinden oluşan "Ara Öğün” sergisi 17 Şubat- 17 Mart 2019 tarihleri arasında NOKS Bağımsız Sanat Alanında izlenebilir.

Ara Öğün kelime anlamı olarak günlük rutinin içinde yer almayan bir beslenme saatini ifade ettiği gibi olması gerekenin dışında bir zamanı ve eylemi de ifade eder. Alternatif, öznel bir eylemsellik içeren, anlamı belirsiz bir zaman dilimine taşıyan işleve de sahiptir. Belirlenmiş, düzenlenmiş ve hizaya sokulmuş öğünlerin dışında bağımsız bir kavramdır. Sergideki eserlerde de bu belirsizlikten yola çıkan, tahakküm kurmayan bir oluş şekli gözlemlenebilir. Otorite oluşturmayan bu oluş, bir queer eylem biçimidir. Ancak yine de bir belirteç işlevi üstlenmeden bunu yapar. Görüntüler ise kendi oluşları ile temsillerine devam eder. Ara öğün burada ve buraya özeldir. 
 
Sergide bedenin performansı kimliğin ifade edilişi ve fotografik kurgunun biçimine yapılan müdahaleler neticesinde queer bir eylem olarak düşünülebilir. İzlenen bedenler eril bir güç gösterisinden öte kendine özel varoluşu ortaya koyan bağımsız bir akış içindedir. Yüz yüze geldiğimiz beden ve uzuvlar dolaysız bir kanıt işlevine sahiptir. Buradaki etkinlik erkeksi bir form ya da doku şekillendirmek üzerine değildir. Aksine eril olanın üstlendiği kavramları kazımak ve üstünlük taslamayan bir olma haline kavuşturmaktır. Suni bir eril temsil barındıran ögeler aracılığıyla bir anlam bozuculuk işlevi üstlenen fotoğraflar bu bağlamda queer performatif bir görsellik taşır.
 
Mert Çağıl Türkay’ın eserlerinde sıklıkla görülen eril beden, sosyal bağlamda kurulmuş olan tahakkümü yıkıma uğratmak ve dönüştürmek üzerinedir. Başkalaşımlar çıplak beden üzerine kurulmuş olan algıyı erotizmden uzaklaştırdığı gibi erillik üzerinden kurgulanmış olan erkeksi form içeriğini de yıkmayı amaçlar. Sanatçının eserlerindeki beden vurgusu çıplak olmanın ötesinde yalın bir tarafsızlık içindedir. Bu tarafsızlık hali Türkay’ın eserlerinde cinsiyet, ırk ve etnisite katmanlarını sanatçıya özel bir performansla barındırır.
 
Sergide yer alan bedenler queer eyleme ortaklık sağlayan bireylerdir. Bu ortaklık bir uzlaşma düzlemi değil, aksine bireyin özel ve herhangi bir kimliğe dahil olmadan var olabilmesine imkan tanıyan hallerdir. Fotografik uzamda yer alan bedenler yeniden yeni bir tahakküm kurmak üzere bir imleme yolunda değildir. Queer olanı hem kapsayıcı hem de aktivist kılan akışkan bir oluş hali olarak sergide görebilmek mümkündür. 

BLIND FIELD, November 2018

 

Group Exhibition of Beril Ece Güler, Nazli Khoskhabar, Emanuele Satolli, Hazal Kara, Natalia Ershova, Silva Bingaz ve Volkan Kızıltunç curated by Elvan Ekren in Artist Experience Project Area

45437986_912021279004090_389813454430535

BASE TALKS! Artist Initiatives

December 2018

 

NOKS Founder Elvan Ekren's participation to BASE Talks

Screen Shot 2019-10-16 at 19.08.02.png

RESOURCE UTOPIA, November 2018

 

Group Exhibition of Altay Tuz, Beril Ece Güler, Burak Dikilitaş, Cansu Yıldıran, Egemen Tuncer, Müge Yıldız, Serhat Kır and Sevinj Yusifova curated by Andreas Rost, Michael Biedowicz and Volkan Kızıltunç in Elgiz Museum in collaboration with Goethe Institut Istanbul.

Artboard 1 copy 18-100.jpg

TRAVELOGUE SAMMLUNG, October 2018

 

Solo Exhibition of Lukas Birk in NOKS curated by Natasha Christia

Screen Shot 2019-10-16 at 18.38.03.png

A FUTURE OF TRAVEL / THE JOURNEY OF THE ARTWORK, July 2018

Group Exhibition of Ali Miharbi, Ali İbrahim Öcal, Ayça Telgeren, Berkay Tuncay, Borga Kantürk, Burçak Bingöl, Çağrı Saray, Eda Gecikmez, Elif Biradlı, eliföner, Fatma Çiftçi, Mehmet Ögüt, Özgür Demirci, Pınar Öğrenci, Sevil Tunaboylu, Suat Öğüt, Volkan Kızıltunç, Yasemin Nur, Yeni Anıt , Zeyno Pekünlü in NOKS in collaboration with  Corridor Project Space with the support of SAHA Association, Consulate of the Kingdom of Netherlands Istanbul and Benice Art Shipping

Screen Shot 2019-10-16 at 18.43.56.png

FUTURE SHOCK, November 2017

 

Group Exhibition of Coşkun Aşar, Çağrı Saray, Elçin Acun, Elvan Ekren,Tuna Uysal, Volkan Kızıltunç in Artist Utopia Project Area

Screen Shot 2019-10-16 at 18.55.18.png

EXHIBITING PHOTOGRAPHY, October 2018

 

Workshop by Natasha Christia in NOKS

Screen Shot 2018-10-10 at 3.45.33 PM.png

A FUTURE OF TRAVEL

June 2018

 

Group Exhibition of Volkan Kızıltunç, Elvan Ekren, Çağrı Saray, Noor Nuyten, Annabel Howland, Suat Ögüt, Conny Kuilboer, Lenneke Van Der Goot, Yehudit Mizrahi Dar, Maarten Schuurman, Esther Brakenhoff, Marc van Dijk, Barbara Dubbeldam, Ovidiu Spaniol, Sander ter Steege, Vincka Struben, Steffen Vogelezang in Amsterdam, THE NETHERLANDS in collaboration with Corridor Project Space with the support of SAHA Association

Screen Shot 2019-10-16 at 18.43.15.png

DINNER at SALT BEYOGLU  

April 2018

 

Corridor Project Space invited three local non-profit founders Noks Art Space,  Tasarim Bakkali and Loading to organise a dinner at SALT.

THREE WINDOWED PLAY, January 2018

 

Duo Exhibition of Güneş Terkol and Sevil Tunaboylu in NOKS

Screen Shot 2019-10-16 at 19.24.53.png

RICH AND STRANGE, May 2018

 

Solo Exhibition of David Campany in NOKS

Screen Shot 2019-10-16 at 18.41.47.png

RESOURCE UTOPIA, Long Term Photography and Video Project Workshop

November 2017

 

Workshop tutered by Andreas Rost, Michael Biedowicz and Volkan Kızıltunç in NOKS

Screen Shot 2019-10-16 at 20.13.08.png
bottom of page